Німецький оборонний гігант Rheinmetall будує в Україні заводи для виробництва боєприпасів і ППО
Перший завод оборонного концерну Rheinmetall уже працює в Україні, другий – на підході. Компанія перебуває на шляху до будівництва порохового заводу та заводу з виготовлення боєприпасів.
Про це директор Rheinmetall Армін Паппергер повідомив в ексклюзивному інтервʼю кореспондентці ТСН Оксані Ткаченкою.
Паппергер розповів про співпрацю з українським оборонним комплексом.
“У нас багато хороших планів. Перший завод уже працює. Українська оборонна індустрія – це наш партнер. Зараз у нас є виробниче підприємство і підприємство з обслуговування. Наприкінці року ми вже матимемо першу надсучасну бойову піхотну машину Lynx в Україні. На цей момент ми обслуговуємо бойові машини піхоти, але також головні бойові танки. Тож це дуже продуктивне спільне підприємство”, – зауважив директор Rheinmetall.
Він додав, що компанія володіє 51% акцій цього підприємства.
Паппергер зазначив, що Rheinmetall перебуває на шляху до будівництва порохового заводу, заводу з виготовлення боєприпасів в Україні.
“Третій момент – це те, що ми хочемо налагодити виробництво систем ППО, щоби ви могли самі себе захищати”, – повідомив він.
Директор Rheinmetall сказав, що цілком задоволений захистом цих заводів в Україні.
“Ми проводимо потужну навчальну програму для людей, щоби навчити їх, що їм там робити. Я радий, що в деяких питаннях ми можемо просуватися дуже швидко. Звичайно, що з німецького, що з українського боку інколи виникає питання бюрократії, однак врешті решт усе працює”, – розповів Паппергер.
Він також поінформував про стан справ з будівництвом чотирьох заводів, створення яких Україна замовила у Rheinmetall цього року:
“Справи просуваються. Перший завод уже готовий. Другий на підході. І я тепер наполягаю на тому, щоби прискорити все це, бо часу в нас немає, ми не маємо його втрачати”.
Директор оборонного концерну детальніше пояснив, якими будуть потужності цих заводів.
“Спроможності будуть дуже хорошими. Виробнича лінія №1 буде націлена на танки. Спроможності порохового виробництва та боєприпасів будуть спрямовані на подвійне або навіть потрійне виробництво за стандартами НАТО, яких у вас немає на цей момент. Адже ваша виробнича лінія досі має старі радянські стандарти. Це будуть видатні технології в майбутньому. Також буде виготовлення артилерії та боєприпасів для танків там. Більше сказати не можу”, – поділився Паппергер.