Швейцарія виділяє 58,7 млн франків на підтримку цифровізації в Україні

Швейцарія виділяє 58,7 млн франків на підтримку цифровізації в Україні

Про це повідомив пресофіс Міністерства цифрової трансформації України.

Швейцарія продовжує підтримувати Україну у сферах цифровізації та електронного управління і виділяє 58,7 млн швейцарських франків протягом 2024–2028 років. Про це повідомив пресофіс Міністерства цифрової трансформації України.

Ці кошти підуть на впровадження важливих антикорупційних сервісів та революційних реформ. Зокрема, на важливі проєкти, спрямовані на відновлення країни в регіонах, які постраждали через повномасштабне вторгнення. А також на сервіси у сферах охорони здоров’я, освіти та гуманітарного розмінування, йдеться в повідомленні.

«Швейцарія стала одним зі стратегічних партнерів української діджиталізації. За весь час Швейцарський Уряд виділив на цифрову трансформацію більш ніж 30 млн франків. Новий пакет допомоги — це можливість продовжувати реалізовувати наші спільні плани й будувати найзручнішу державу у світі», — зазначив Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації.

У Міністерстві нагадують: Швейцарія підтримує Україну з перших днів створення Мінцифри. У межах програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа, разом працювали над створенням Дії, а також спільно запустили понад 30 сервісів у застосунку та на порталі. Зокрема, єМалятко, найшвидшу реєстрацію бізнесу, реєстрацію місця проживання, ID-паспорт тощо. Також Міністерство за підтримки Швейцарії працює над реформуванням Держстату та вже розпочали запустили бета-тест Мрії, йдеться в повідомленні.

Офіційно Швейцарія оголосить про свою підтримку в галузі цифровізації та електронного управління на наступній конференції з відновлення України (URC), яка відбудеться 11 та 12 червня 2024 року в Берліні.

На Ukraine Recovery Conference у Берліні очікується участь понад 2000 політиків, представників бізнесу, громадянського суспільства та муніципалітетів

 

РУБРИКИ