Важлива умова для післявоєнної відбудови країни – системна та ефективна боротьба з корупцією - Перший Блогпост

Важлива умова для післявоєнної відбудови країни – системна та ефективна боротьба з корупцією

Важлива умова для післявоєнної відбудови країни – системна та ефективна боротьба з корупцією

Фото: НАБУ

Після перемоги на відбудову України будуть спрямовані значні кошти міжнародної допомоги та інвестиції. Тому кожен інвестор має бути впевнений, що його права захищені так само, як і в усіх цивілізованих країнах.

Як заявив Директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос під час свого виступу на українській панелі Глобального антикорупційного форуму ОЕСР 2023 в Парижі, інвестори мають бути впевнені у захисті їх прав і свобод і розраховувати на ті правила гри, які працюють в усьому цивілізованому світі. Однією зі складових чесної гри для учасників післявоєнної відбудови України є системна та ефективна боротьба з корупцією.

Очільник НАБУ додав, що для цього агенства потребують збільшення інституційних спроможностей, у тому числі розширення штату працівників, задіяних безпосередньо в слідчому процесі.

«Нещодавнє викриття на хабарі голови Верховного Суду свідчить про те, що в Україні побудована незалежна та ефективна антикорупційна структура, здатна притягати до відповідальності будь-якого топпосадовця»,резюмував Семен Кривонос.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: