У польському Гданську українці можуть вирішувати онлайн офіційні справи - Перший Блогпост

У польському Гданську українці можуть вирішувати онлайн офіційні справи

У польському Гданську українці можуть вирішувати онлайн офіційні справи

Громадяни України, які перебувають у Гданську, зможуть вирішувати різні офіційні справи на батьківщині, підключившись онлайн до чиновників зі Львова.

Послугу так званого віртуального адміністратора почали надавати в пункті «Gdańsk Pomaga Ukrainie» (вул. Karmelickа 1). Це стало можливо завдяки співпраці між Fundacjа Gdańskа та Департаментом адміністративних послуг Львівської міської ради.

Зазначають, що посадовці в Україні надаватимуть консультації в оформленні й онлайн–подачі документів з понад 500 різних питань. Серед них – оформлення паспорта в Україні, питання, пов’язані з нерухомістю в Україні, дитячі виплати, отримання втрачених документів тощо.

Як це працює: спершу потрібно зателефонувати на номер 500218337 з понеділка по пятницю з 8.00 до 16.00. Далі працівник інфолінії домовиться про консультацію громадянина України з посадовою особою українського ЦНАПу, вказавши місто, якого стосується справа, та тип справи, що розглядається.

Запланована консультація відбуватиметься в режимі онлайн з приміщення пункту «Gdańsk Pomaga Ukrainie». Заявник, зможе звязатися з посадовою особою з конкретного міста України. 

 

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: