«Повернись живим» створили спортивну програму реабілітації ветеранів - Перший Блогпост

«Повернись живим» створили спортивну програму реабілітації ветеранів

«Повернись живим» створили спортивну програму реабілітації ветеранів

Фото: Повернись живим

Благодійний фонд «Повернись живим» оголосив про старт набору в програму «СпортАмбасадори».

Ініціатива сприятиме відновленню та соціальної інтеграції ветеранів після війни через спорт. У програму будуть залучені спортивні амбасадори – це інші ветерани, які вже досягли успіху на цьому шляху. Амбасадори власним прикладом заохочуватимуть займатися спортом, досягати поставлених цілей та адаптуватися до нових реалій.

За словами керівника ветеранського відділу благодійного фонду Тараса Ковалика, спорт є найкращим інструментом для реабілітації, відновлення і реінтеграції.

Як відомо, у програму «СпортАмбасадори» будуть відібрані 20 активних та вмотивованих ветеранів, які брали участь у військових діях із захисту України з 2014 року, отримали видимі або невидимі травми/поранення та мають спортивний досвід.

Учасники отримають можливість стати лідерами, представниками ветеранського спорту у своїй спільноті, щоб допомагати побратимам адаптуватися до нової реальності.

Набір у програму триває з 22 травня по 18 червня.

Дізнатися більше та заповнити анкету на набір можна на сайті «Повернись живим».

 

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: