Західні експерти назвали головні проблеми армії Путіна - Перший Блогпост

Західні експерти назвали головні проблеми армії Путіна

Західні експерти назвали головні проблеми армії Путіна

Російський диктатор Володимир Путін може призвати скільки завгодно резервістів, але Росія не має можливості найближчим часом забезпечити ці нові війська навчанням і зброєю, необхідними для ведення бойових дій в Україні. Про це пише CNN з посиланням на експертів.

«Російські збройні сили наразі не оснащені для швидкого та ефективного розгортання 300 тисяч резервістів», – сказав Алекс Лорд, фахівець з Європи та Євразії стратегічної аналітичної фірми Sibylline у Лондоні.

«Росія вже бореться за ефективне оснащення своїх професійних сил в Україні після значних втрат техніки під час війни», – зазначив він.

За даними Інституту вивчення війни, Росія втратила від 50% до 90% своєї чисельності в деяких підрозділах через наступ, а також велику кількість бронетехніки. Крім того, за інформацією Oryx, з початку бойових дій російські війська втратили понад 6300 машин, зокрема 1168 танків.

«На практиці у них не вистачає сучасного обладнання… для такої кількості нових військ», – сказав військовий аналітик Oryx Якуб Яновський.

Генеральний директор Sibylline і ветеран британських збройних сил Джей Ті Крамп сказав, що Росія починає відчувати нестачу боєприпасів деяких калібрів і шукає джерела ключових компонентів, щоб можна було ремонтувати або проводити заміну озброєння.

Ще одна проблема російських військових – відсутність мотивації: вони не мають чіткого уявлення, заради чого вони ризикують своїм життям.

Але навіть якби вони мали все необхідне обладнання, зброю та мотивацію, швидко підготувати 300 тис. солдатів до бою було б неможливо, вважають експерти.

«Ні додаткових офіцерів, ні об’єктів, необхідних для масової мобілізації, зараз у Росії немає», – сказав Трент Теленко, колишній аудитор з контролю якості Агентства з управління оборонними контрактами США, який вивчав російську логістику.

На думку Лорда із Sibylline, на збір, навчання та розгортання російських резервістів піде щонайменше три місяці.

«У цей час ми будемо у розпалі української зими. Тому ми навряд чи побачимо, що приплив резервістів вплине на поле бою до весни 2023 року, і навіть тоді вони, ймовірно, будуть погано навчені і погано екіпіровані», – заявив він.

 

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: