В СБУ заявили, що обмін Медведчука не перешкоджає розгляду його справ у суді - Перший Блогпост

В СБУ заявили, що обмін Медведчука не перешкоджає розгляду його справ у суді

В СБУ заявили, що обмін Медведчука не перешкоджає розгляду його справ у суді

Із 215 полонених, яких врятували з російського полону, безпосередньо 200 захисників обміняли на одіозного Віктора Медведчука.

«Медведчук – це не просто кум путіна, а якісно задокументований нами державний зрадник. Його провина повністю зафіксована у матеріалах. Крім того, під час роботи по справах Медведчука ми знешкодили не одну агентурну мережу, затримали багатьох державних зрадників та здобули велику кількість важливої інформації, яку використовуємо у контррозвідувальних заходах. А тепер завдяки обміну ми змогли витягнути з російського полону героїв, на яких так чекають вдома», – зазначив в.о. Голови СБУ Василь Малюк.

Він підкреслив, що обмін Віктора Медведчука на українських захисників не перешкоджає розгляду його справ у суді: «Це стосується і ухвалення рішень, і призначення покарання, і конфіскації арештованого майна. Адже у такому разі застосовується процедура спеціального судового розгляду за відсутності обвинуваченого».

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: