В Маріуполі дільниці псевдореферендуму розташували в магазинах та кафе, - Андрющенко - Перший Блогпост

В Маріуполі дільниці псевдореферендуму розташували в магазинах та кафе, – Андрющенко

В Маріуполі дільниці псевдореферендуму розташували в магазинах та кафе, – Андрющенко

Фото: armyinform.com.ua

В Маріуполі окупанти розташували виборчі дільниці так званого «референдуму» в магазинах та кафе. Також до міста заїхало 27 важких військових вантажівок. 

Про це повідомляє Перший Блогпост із посиланням на допис радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенко.

«Виборчі дільниці розташовані в магазинах та кафе. Вічна мрія проросійського населення «голосувати за гречку офіційно» здійснилась. При тому на дільницях – порожньо. Щодо притаманних виборам умов волевиявлення на кшталт кабінок – немає. Ставиш відмітку під пильним наглядом людей з автоматами. Така вона – російська демократія», – розповів він.

Основний засіб окупантів примусу для голосування – це поквартирний обхід.

«Комісія в складі дві людини з урною та бюлетенями та двоє автоматників. Стукають в двері квартир/будинків, примушують сусідів витягувати людей до комісії. Примус, примус та примус. Фактично пропонують сказати «так» або «ні» прямо в дуло автомату», – зазначив Андрющенко.

У Мангуському та Нікольському районі наразі немає жодної «фізичної» дільниці, але людей «відловлюють набагато активніше, особливо по селах», пояснив він.

«Фактично «показовий” старт псевдорефрендуму виглядає дуже провально, що не сюрприз. В терміновому порядку окупаційна влада заганяє під камери на ледь готові дільниці в приміщенні ЦНАП Центрального району, шкіл №4; 5; 41 «бюджетників» та інших колаборантів, щоб хоч якось відзвітувати про «свято повернення додому», – пояснив Андрющенко.

Людей він закликав дотримуватися тактики ухилення від голосування – просто не відкривати двері. «Зрозуміло, що за списками ваш підпис рано чи пізно поставлять за вас, але так ви щонайменш будете спати з чистою совістю», – додав він.

 

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.