На фоні обґрунтовано переможного настрою українців у цій війні варто було б провести попередній аналіз дій керівників держустанов різних рівнів і гілок влади у перші години - дні рашистського вторгнення - Перший Блогпост

На фоні обґрунтовано переможного настрою українців у цій війні варто було б провести попередній аналіз дій керівників держустанов різних рівнів і гілок влади у перші години – дні рашистського вторгнення

На фоні обґрунтовано переможного настрою українців у цій війні варто було б провести попередній аналіз дій керівників держустанов різних рівнів і гілок влади у перші години – дні рашистського вторгнення

Можна стверджувати, виходячи з наявної інформації, найбільш організованими виявилося всього кілька судів в столиці та Касація Господарського суду ВС. І якщо їхні голови заздалегідь встигли підготуватися до початку війни, то голові Касації Господарського суду ВС Богдану Львову через специфіку організації роботи вищоі установи довелося буквально на ходу приймати доволі серйозні управлінські рішення. В нагоді став досвід, отриманий ще під час навчання у Військовому інституті та роботи в суді Київського гарнізону.

Навіть маючи статус незалежності, судді «вищої господарки» не розбіглися по закордонам з «кінцями», а під керівництвом Богдана Львова поступово налагодили процес розгляду справ. У найдраматичніші для столиці часи Голова касації господарки організував надійне збереження найважливіших документів разом зі справами, електронної бази, оргтехніки та зумів налагодити роботу апарату суду.

Проте, вирогідно замовне обвинувачення Богдана Львова у тому, що він має громадянство рф із можливими наслідками, аж ніяк не співпадає із його рішучими діями в перші дні російського вторгнення на посту Голови Касації господарського суду ВС. Явний агент міг би одразу «здати» всі таємниці і справи ворогу та накивати п’ятами.

Його сила – у власній твердій позиції, відданості Україні, чималому суддівському досвіді та довірі колективу, який він очолює. Скоріш за все, грубий натяк через ЗМІ на подвійне громадянство Богдана Львова – лише брудний прийом конкурентів або невдоволених рішенням суду. Але ж, рішенням завжди хтось задоволений, а хтось – ні. І це жодним чином не має впливати на суддів! Навіть, якщо медійний «бліц-криг» організовано представниками суддівського корпусу або «антикорупціонерами».

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.