Герой «Азовсталі» звернувся до українців - Перший Блогпост

Герой «Азовсталі» звернувся до українців

Герой «Азовсталі» звернувся до українців

З полону повернувся захисник Маріуполя Артем Дибленко. Воїн на своїй сторінці у Facebook звернувся до українців із прохання.

«Я повернувся. Якщо ад існує, то я побував в ньому двічі. Спочатку Маріполь та «Азовсталь», які російські п*дараси буквально рівняли будинок за будинком, будівля за будівлею. Потім російське СІЗО, де російські п*дараси намагалися вже «зруйнувати» мене та сотні моїх побратимів», – йдеться в повідомленні.

Дибленко розповідає, що росіяни били полонених всім, чим тільки можна – руками, ногами, палками, били струмом, морили голодом. – «Чотири місяці, день в день. Я не буду розказувати в деталях, як проходив мій день. Повірте,

це був ад. Але я вистояв. Мої побратими вистояли. Хоча когось вже нема в живих».

Захисник зазначає, що публікую своє фото не для того, щоб викликати жаль чи співчуття. А для того, щоб люди розуміли, що «там» відбувається.

«Ви запитуєте мене, чим мені допомогти. Нижче публікую картки. Допомогу можете надсилати туди. Я залишив в «Азовсталі» всю свою амуніцію, з якою пройшов Донецький аеропорт. Ну як залишив, спалив, щоб п*дарам не дісталась. Ну і щоб скоріше повернутися в стрій. Війна ж завтра не закінчиться, та ще й на Росії нових «вояк» мобілізують», – додає Дибленко.

 

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.