В ЄС анонсували восьмий пакет санкцій проти рф - Перший Блогпост

В ЄС анонсували восьмий пакет санкцій проти рф

В ЄС анонсували восьмий пакет санкцій проти рф

Європейський Союз розробить восьмий пакет санкцій проти Росії через її вторгнення в Україну. У цьому переконаний голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас. Про це він сказав на пресконференції з нагоди відкриття комунікаційної кампанії «Разом ми Європа», повідомляє Укрінформ.

«Усі вже ухвалені санкції ЄС постійно моніторяться, проводиться аналіз їхньої результативності на наявність якихось лазівок чи можливості їх вдосконалення. Цей процес триває повсякденно. Гадаю, зараз не можна сказати, що в Брюсселі період дуже активної роботи, але вона триває так само, як і в державах-членах, які вимагають більше санкцій. Інституції ЄС мають це враховувати, і вони це роблять», – сказав він.

Відомо, що посол ЄС не вказав, коли буде запроваджено новий пакет санкцій.

На питання, чи розпочав ЄС роботу над восьмим пакетом санкцій і наскільки жорстким він може бути, посол зазначив, що «Я не можу дати вам якихось деталей щодо цього – повідомити, коли і як це відбудеться, але я впевнений у тому, що цього (восьмого пакета санкцій,ред.) варто очікувати. І це буде».

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: ,