В Україні з'явилася перша пісня про бійців тероборони - Перший Блогпост

В Україні з’явилася перша пісня про бійців тероборони

10 Серпня 2022 Укр.нет, Армія, Новини, ТОП
В Україні з’явилася перша пісня про бійців тероборони

В Україні нарешті випустили першу пісню про бійців територіальної оборони.

Співак та автор пісень Богдан Полосенко, відомий під псевдонімом Бо Бро(Богдан Полосенко), ексклюзивно представив свій новий хіт, присвячений бійцям тероборони, про це інформують у Lenta.ua.

Як розказав Богдан, 24 лютого о 6-тій ранку йому товариш повідомив, що рашисти бомблять село біля Шостки.

«Дружина в сльозах каже – під вікнами проїхав танк, діти, заклеювання вікон, збори речей, адреналін, повітряні тривоги паніка… З родиною перебралися до «бункера» – підвал офісу, де працював. Там був організований гуманітарний штаб. Кожен робив що міг. Буревій змін змусив мене записувати реп на очевидну тему… Серед цивільних і військових, які організовували оборону Білогородського району познайомився з полковником Дмитрашківським. Він послухав мій реп і зауважив: чому немає пісні про ТрО?», – розповідає про виникнення ідеї пісні співак.

Як продовжує автор, «наступного ранку я прокинувся з приспівом в голові: «Звідки ти бро? Я з ТрО!» Половина справи була зроблена. Залишалося загорнути приспів в сильні слова. Що і було зроблено. Коли пісня була готова з мінімальним аранжуванням, треба було знайти студію звукозапису. Згадав, що 8 років тому підвозив звукорежисера і власника студії «PROUND RECORDS»  Євген MALAN. Набрав його, скинув приспів. Євген сказав – музика г…но, а слова бест! Вже наступного дня на студії почалася робота».

Нещодавно ми писали про мужність, та завзятість 112 бригади ТРО ЗСУ, і про те, як а мирному житті бійці ТрО були менеджерами, електриками, кухарями, водіями, медсестрами тощо. Але всі вони прийняли одностайне рішення – захищати Батьківщину.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: ,