Усі ворожі спроби штурму українські воїни відбили - головне зі зведення Генштабу на вечір 6 серпня - Перший Блогпост

Усі ворожі спроби штурму українські воїни відбили – головне зі зведення Генштабу на вечір 6 серпня

Усі ворожі спроби штурму українські воїни відбили – головне зі зведення Генштабу на вечір 6 серпня

На Слов’янському напрямку окремі підрозділи ворога намагалися просунутися до району західної околиці Богородичного, успіху не мали, відійшли.

На Краматорському напрямку противник наступальних дій не вів.

На Бахмутському напрямі штурмовими діями окупанти намагалися покращити тактичне становище у напрямках Стряпівка – Бахмутський, Покровський – Соледар, Покровський – Бахмут, Володимирівка – Яковлівка, Відродження – Вершина, Покровське – Вершина.

У всіх зазначених напрямках ворог отримав рішучу відсіч українських воїнів і відійшов.

На Авдіївському напрямку наступальними діями російські загарбники намагалися прорвати оборону наших військ у напрямках Спартак – Авдіївка, Веселе – Піски, Новоселівка Друга – Красногорівка, Олександрівка – Мар’їнка, Кирилівка – Павлівка та Пречистівка – Новомайорське.

Українські воїни завдали ворогові значних втрат і відкинули назад.

У Південнобузькому напрямку противник систематичним застосуванням наявних засобів вогневої поразки по лінії зіткнення та в глибині оборони намагається утримати зайняті позиції та не допустити створення Силами оборони сприятливих умов для відновлення настання та звільнення тимчасово захопленої території.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: