Українські війська змусили окупантів відступити на 4 напрямках, - Генштаб - Перший Блогпост

Українські війська змусили окупантів відступити на 4 напрямках, – Генштаб

Українські війська змусили окупантів відступити на 4 напрямках, – Генштаб

ЗСУ змусили ворожі війська відступити на чотирьох напрямках – Слов’янському, Бахмутському, Авдіївському і Новопавлівському,.

Про це свідчить ранкове зведення Генштабу за 15 серпня.


На Слов’янському напрямку окупанти атакували з артилерії різних типів неподалік Великої Комишувахи, Бражівки, Залимана, Вірнопілля, Мазанівки та Богородичного. Рашисти вели штурмові дії у напрямку Тихоцьке – Долина, успіху не мали та відійшли, зазнавши втрат.

На Бахмутському напрямку загарбники активізували розвідку переднього краю нашої оборони, стріляли з артилерії і танків біля Торецька, Бахмутського, Білогорівки, Курдюмівки, Василівки, Зайцевого і Залізного. Також росіяни завдали авіаційних ударів в районі населеного пункту Соледар та вели наступальні бої в напрямках Соледара та Кодеми, але успіху не мали і були змушені відійти.

На Авдіївському напрямку росіяни обстріляли райони Срібного, Красногорівки, Опитного, Первомайського, Новобахмутівки та Мар’їнки, а також завдали авіаудару біля Красногорівки. Ворог вів наступальні бої у напрямку Пісків та Первомайського, успіху не мав та відійшов.

На Новопавлівському напрямку противник вів наступальні бої у напрямку Павлівки, теж не мав успіху і відступив. 

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: