Середня зарплата лікаря в Україні зросла на 30% за півроку - Перший Блогпост

Середня зарплата лікаря в Україні зросла на 30% за півроку

Середня зарплата лікаря в Україні зросла на 30% за півроку

Середня зарплата лікаря в Україні зросла на 30% за останню половину року – з 18 170 грн до 24 150 грн

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Середня зарплата медичної сестри також збільшилась – з 13 800 до 16 010 грн (+16%). Це пов’язано з тим, що на початку року уряд встановив розмір базової зарплати медикам – лікарю мають виплачувати щонайменше 20 000 грн, а медсестрі – мінімум 13 500 грн.

«Наші медики, які майже пів року мужньо тримають свій медичний фронт, мають бути забезпечені гідною заробітною платою. МОЗ докладає максимум зусиль, аби кожна лікарня в кожному регіоні, навіть на тимчасово окупованих територіях, щомісяця мала кошти, необхідні для виплат базової зарплати працівникам», – прокоментував заступник міністра охорони здоров’я Олексій Яременко.

Найвищу середню зарплату лікаря зафіксували у Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях – понад 26 000 гривень. Рекордсменами з оплати праці середніх медпрацівників стали Полтавщина, Донеччина, Миколаївщина та Київ. Там середня з/п медсестер становить від 16 000 до 18 000 грн.

У повідомленні також йдеться, що МОЗ запровадило пакет дофінансування для медзакладів, які не спроможні самостійно виплачувати належну заробітну плату медичним працівникам.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: