СБУ викрила ще трьох прихильників «руського міра» на Херсонщині - Перший Блогпост

СБУ викрила ще трьох прихильників «руського міра» на Херсонщині

СБУ викрила ще трьох прихильників «руського міра» на Херсонщині

СБУ зібрала доказову базу ще на трьох колаборантів, яких рф «призначила» «керівниками» в Херсонській області. Зокрема, з початку широкомасштабного вторгнення рф активно співпрацює з окупантами «директор» Херсонського водоканалу, повідомили у СБУ.

«Колаборант розпорядився відправити спецтехніку на підмогу російській армії. Завдяки цьому загарбники змогли облаштувати оборонні позиції навколо окупованого обласного центру», – розповіли в відомстві.

За даними СБУ, ще одна колаборантка отримала «кар’єрне підвищення» та обійняла посаду «в. о. головного лікаря Білозерського центру первинної медико-санітарної допомоги».

«Наразі обом «чиновникам» оголошено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада)», – йдеться в повідомленні.

До того ж, отримав підозру від СБУ і фейковий правоохоронець, який обійняв посаду «начальника Новокаховського відділу по боротьбі з економічними злочинами» та активно працював для зриву посівної кампанії в регіоні. Наразі відносно нього СБУ здійснює досудове розслідування за статтею «Колабораційна діяльність». 

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: ,