росія має намір запустити з Байконура іранський супутник-шпигун, щоб використати його проти України, - The Washington Post - Перший Блогпост

росія має намір запустити з Байконура іранський супутник-шпигун, щоб використати його проти України, – The Washington Post

росія має намір запустити з Байконура іранський супутник-шпигун, щоб використати його проти України, – The Washington Post

На цьому зображенні, опублікованому державним телебаченням Ірану в червні, видно тегеранську ракету-носій супутника Zuljanah, яка злітає з невідомого місця. (AP)

Про це повідомили у виданні The Washington Post.

Відомо, що супутник “Хайам” буде запущено 9 серпня. рФ протягом кількох місяців використатиме його для спостереження за військовими цілями в Україні. Супутник буде оснащений камерою високої роздільної здатності.

Стверджують, що це надасть Тегерану “безпрецедентні можливості”, зокрема, “майже безперервний моніторинг” важливих об’єктів в Ізраїлі та Перській затоці.

Нагадаємо, нещодавно Арестович повідомив, що Іран уже нібито передав рФ 46 безпілотників, і російська армія використовує їх в Україні.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: