рф у Херсонській області готує удар на випередження – Генштаб - Перший Блогпост

рф у Херсонській області готує удар на випередження – Генштаб

рф у Херсонській області готує удар на випередження – Генштаб

Російське командування стягує у північно-східні райони Херсонської області озброєння та техніку, щоб своїм ударом зірвати контрнаступ ЗСУ. 

Про це повідомив під час брифінгу заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов.

«Продовжується помітне посилення противником позицій на захоплених територіях. До північно-східних районів Херсонської області стягнуто росіянами велику кількість озброєння та військової техніки», – сказав Громов.

За його словами, рф може піти в наступ, щоб зламати плани української армії та перевести ЗСУ в оборону. Він додав, що серед особового складу угруповування російських військ в Херсоні поширюється інформація про розміщення на лівому березі річки Дніпро підрозділів Національної гвардії Чеченської республіки, які нібито отримали наказ на виконання функції загороджувальних загонів і недопущення відступу окупаційних військ з правобережної частини Херсонської області. 

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: ,