Призначення нового командувача у ТРО, - їм став Ігор Танюцра - Перший Блогпост

Призначення нового командувача у ТРО, – їм став Ігор Танюцра

10 Серпня 2022 Укр.нет, Армія, Новини, ТОП
Призначення нового командувача у ТРО, – їм став Ігор Танюцра

Фото: facebook Сухопутні війська ЗСУ

Новим командувачем Сил територіальної оборони Збройних сил України 15 травня став Танцюра Ігор Іванович. Указ розташований на офіційному сайті президента.

Відомо, що Ігор Танцюра до цього був заступником командувача Сухопутних військ ЗСУ, а раніше начальником штабу та першим заступником командувача ООС. У 2013 році він був начальником 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України. 

Звання генерал-майора Ігор Танцюра отримав у 2013 році. 2 травня  Зеленський нагородив його орденом Богдана Хмельницького III ступеня – за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. 

Фото: facebook Сухопутні війська ЗСУ

“На посаді заступника начальника штабу командуючого ООС він проявив себе як людина, яка з одного боку дозволяла ЗСУ ефективно відповідати вогнем на провокативні дії російських окупаційних військ, а в той же час не переходити якісь політичні грані війни в той період часу”, — так охарактеризував нового очільника Сил ТРО військовий експерт Тарас Чмут.

Як каже сам Ігор Іванович Танцюра, його основною ціллю є підготовка професійної армії з ТРО-шників. Також він планує зробити бійців територіальної оборони настільки професійними, щоб вони могли бути резервом для ЗСУ.

Також призначення прокоментував міністр оборони Олексій Резніков:

«Ігор Іванович – досвідчений військовий, до нового призначення був начальником штабу Сухопутних військ ЗСУ. Він приймає командування у відповідальний момент. Щиро бажаю йому успіху».

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.