Після лютневого мінімуму нафта знову зростає: що відомо - Перший Блогпост

Після лютневого мінімуму нафта знову зростає: що відомо

Після лютневого мінімуму нафта знову зростає: що відомо

У понеділок, 8 серпня, ціни на нафту зросли з багатомісячного мінімуму, оскільки настрої інвесторів покращились після даних щодо робочих місць у США та китайського експорту, які послабили занепокоєння щодо рецесії. Про це повідомляє агентство Reuters, пише Економічна правда.

Відомо, що ф‘ючерси на нафту Brent зросли у ціні на 22 центи (0,2%) – до $95,14 за барель станом на 04:39 за Гринвічем. Ф’ючерси на нафту WTI подорожчали на 17 центів (0,2%) – до $89,18 за барель. Зазначається, що ціни на нафту зросли після даних про несподіване прискорення зростання кількості робочих місць у США, найбільшому споживачі нафти у світі. У неділю Китай також здивував ринки швидшим, ніж очікувалося, зростанням експорту.

Reuters також нагадує, що минулого тижня ціни на нафту Brent досягли найнижчого рівня з лютого, впавши на 13,7% і зафіксувавши найбільше тижневе падіння з квітня 2020 року, тоді як WTI втратила 9,7%, оскільки побоювання щодо рецесії вплинуло на ціни.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: