НАБУ: ЗСУ передали вилучену під час розслідування корупції на митниці техніку - Перший Блогпост

НАБУ: ЗСУ передали вилучену під час розслідування корупції на митниці техніку

НАБУ: ЗСУ передали вилучену під час розслідування корупції на митниці техніку

ЗСУ протягом січня-червня отримали понад 22,25 тисяч одиниць різноманітної техніки, вилученої у межах розслідування Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) корупційних зловживань на митниці, на загальну суму у понад 90 млн гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Національного антикорупційного бюро.

«У I півріччі 2022 року армії передали понад 22,25 тис. од. різноманітної техніки, вилученої у межах розслідування корупційних зловживань на митниці, на загальну суму у понад 90 млн грн», – повідомили у НАБУ.

Зазначається, що завдяки НАБУ і САП упродовж квітня-червня 2022 року ЗСУ одержали майже 340 млн грн – ці кошти були вилучені як предмет неправомірної вигоди у межах розслідувань антикорупційних органів і через законний механізм спрямували на потреби українських військових.

Відповідно до даних відомства, частиною цієї суми став також найбільший в історії НАБУ хабар у 5 млн доларів, який хотіли передати керівникам антикорупційних органів за закриття кримінального провадження щодо ексміністра екології.

Уточнюється, що ще одним напрямком допомоги ЗСУ стало перерахування за ініціативи підозрюваних та обвинувачених застав, внесених ними. Таким чином, з березня 2022 року на підтримку війська надійшло 120 млн грн.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: