Київ під надійним захистом 112 бригади, - «Частина наших підрозділів залишається і несе бойове чергування на своїх укріплених рубежах оборони Києва» - Перший Блогпост

Київ під надійним захистом 112 бригади, – «Частина наших підрозділів залишається і несе бойове чергування на своїх укріплених рубежах оборони Києва»

13 Серпня 2022 Укр.нет, Армія, Новини, ТОП
Київ під надійним захистом 112 бригади, – «Частина наших підрозділів залишається і несе бойове чергування на своїх укріплених рубежах оборони Києва»

На фото: тренування одного з підрозділів 112 бригади Сили територіальної оборони ЗСУ на околиці Києва.

Про це заявили у Facebook 112 бригади ТрО ЗСУ.

«Останнім часом ми отримуємо багато запитів від громадян, мирних мешканців Києва: чи безпечно залишатися у столиці? Попри щоденні інформаційні провокації та гучні заголовки у пресі, по-перше закликаємо киян не панікувати! Київ під надійним захистом 112 бригади Територіальної оборони Збройних сил України. Частина наших підрозділів залишається і несе бойове чергування на своїх укріплених рубежах оборони Києва», – написали у бригаді.

За словами ТрО-шників, ті військовослужбовці, які не залучені до бойового чергування –щоденно проходять тренування і бойову підготовку. Це заняття з вогневої підготовки, тактичної медицини, тактики бою у місті, протитанкової підготовки тощо.

Пояснюють, що більшість наших військовослужбовців – це кияни, мотивовані і патріотичні добровольці, які у перші дні повномасштабної російської агресії проти України зголосилися до лав 112 бригади. Більшість із них були цивільними громадянами та не мали військового досвіду і військових спеціальностей.

«Нині, після 130 днів повномасштабної російської агресії, наші добровольці стали справжніми військовослужбовцями і злагодженим військовим підрозділом. Вони продовжують на щоденних тренуваннях відточувати свою військову майстерність», – наголошують у112 бригаді.

Інформують, що вояки 112 бригади Територіальної оборони готові до будь-якого розвитку подій, а також пліч-о-пліч зі 112 бригадою ТРО ЗСУ на київському напрямку стоять інші підрозділи Збройних сил України і сил оборони України.

Слід також відзначити, що частина їхніх підрозділів, що складаються з військовослужбовців-киян, у ці хвилини героїчно виконують свої бойові завдання на лінії зіткнення з московською ордою на сході та півдні України.

«По-друге, хочемо нагадати, що війна, яку веде російська федерація проти України, не закінчилася, і тому розслаблятися зарано!

Закликаємо киян з розумінням поставитися до певних обмежень, які покладають на нас обставини військового часу. Зокрема рекомендуємо:

– мешканцям передмістя завчасно виїжджати зранку на роботу, з розрахунком, що можна потрапити у затор під час перевірки документів на блокпості;

– закликаємо дотримуватися і не порушувати вимог комендантської години, адже вона є запорукою безпеки та спокою для вас та ваших родин;

– закликаємо не ігнорувати попередження повітряної тривоги! Якщо Ви почули сигнал «Повітряна тривога» – негайно ховайтеся у найближчій станції метрополітену або прямуйте до обладнаного укриття. Найближче укриття ви можете знайти на офіційній карті Київської міської державної адміністрації за цим посиланням: https://bit.ly/3NFeQrI;

– закликаємо відмовитися від пікніків та розваг у столичних лісових масивах, адже там можуть залишатися діючі військові позиції військовослужбовців Збройних сил України.

Зберігайте спокій, вірте у Збройні сили України!

Ми переможемо!»

Нещодавно ми писали, як військові 112 бригади ТрО та контррозвідники СБУ демілітаризують окупантів ударними дронами.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.