Ізраїль обстріляли ракетами із сектору Гази: що відомо - Перший Блогпост

Ізраїль обстріляли ракетами із сектору Гази: що відомо

Ізраїль обстріляли ракетами із сектору Гази: що відомо

По Ізраїлю із сектору Ґази було випущено понад 100 ракет. У країні оголосили про мобілізацію 25 тисяч резервістів. Про це пише видання The Jerusalem Post.

Сирени були чутні в Явне, Беер-Яакові, Ашдоді та населених пунктах на кордоні з Ґазою. Більшість ракет перехопила ізраїльська система протиракетної оборони «Залізний купол».

Інформація про прямі потрапляння в ізраїльські будівлі або поранення людей наразі не надходила, а армія оборони Ізраїлю заявила, що продовжує завдавати ударів по об’єктах палестинського Ісламського джихаду в секторі Ґази. Міністр оборони Бені Ганц підписав наказ про призов до 25 000 резервістів.

Як повідомляють ізраїльські ЗМІ, у ніч проти 6 серпня, терористи «Ісламського джихаду» випустили із сектору Ґази по території країни понад 100 ракет. Понад 30 з них не долетіли до ізраїльської території та впали в секторі Ґази, а ще 33 вдалося збити за допомогою системи протиракетної оборони «Залізний купол». 13 ракет розірвалися на ізраїльській території, даних про постраждалих поки не надходило.

Нагадаємо, що масований обстріл стався після того, як 5 серпня ізраїльська армія розпочала проти палестинських угруповань із сектору Гази операцію «Світанок».

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: