Ізраїль наніс удар по Сектору Гази: що відомо - Перший Блогпост

Ізраїль наніс удар по Сектору Гази: що відомо

Ізраїль наніс удар по Сектору Гази: що відомо

Ізраїль завдав ударів по Сектору Гази / ілюстрація REUTERS

В ізраїльському тилу в радіусі 80 км від сектора оголошено “особливу ситуацію”

У п’ятницю, 5 серня, армія Ізраїлю  почала військову операцію проти терористичної організації “Ісламський джихад” в секторі Газа. Завдано кілька ударів.

Про це повідомляє Міноборони Ізраїлю, передає УНІАН.

Наразі ізраїльська армія завдає ударів по об’єктах в секторі Гази. В радіусі 80 км в ізраїльському тилу оголошено “особливу ситуацію” для надання владі більших повноважень щодо цивільного населення з метою його захисту.

Конфлікту передував арешт лідера “Ісламського джихаду” Бассама ас-Сааді. Це сталося під час рейду в окупованому місті Дженін на Західному березі річки Йордан на початку цього тижня.

Палестинці погрожували Ізраїлю атаками у відповідь за цей арешт. За кілька годин до початку операці міністр оборони Бені Ганц звернувся до палестинського “Ісламського джихаду” з попередженням про те, що армія вживе заходів, якщо терористи не відмовляться від планів подальших нападів на Ізраїль.

“Нашим ворогам загалом і лідерам ХАМАСу та “Ісламського джихаду” я прямо кажу: “Ваш час обмежений”. Загроза буде усунена так чи інакше”, – заявив сьогодні Ганц.

Як повідомляє Reuters, під час ударів по Газі було ліквідовано високопоставленого командира палестинського угруповання “Ісламський джихад”. Це підтвердив офіційний представник угруповання бойовиків.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: