Інститут вивчення війни: росія не приховуючи формує 3-й армійський корпус для війни в Україні - Перший Блогпост

Інститут вивчення війни: росія не приховуючи формує 3-й армійський корпус для війни в Україні

Інститут вивчення війни: росія не приховуючи формує 3-й армійський корпус для війни в Україні

Окупанти відкрито формують 3-й армійський корпус для війни в Україні, до якого набирають чоловіків віком від 18 до 50 років без обов’язкового військового досвіду.

Про це повідомляють експерти американського Інституту вивчення війни (ISW), повідомляє Укрінформ.

Також в ISW зазначили, що в Україні вже давно говорять про створення росією нового військового корпусу чисельністю до 15 500 осіб у межах Західного військового округу з базою в Мулиному (Нижньогородська область), але підтвердження від росії поки що не було.

Відомо, що 5 серпня російський пропагандист Олександр Коц відкрито написав про те, що у Самарській області набирають добровольців у новий батальйон та зазначив, що батальйон увійде до складу 3-го армійського корпусу. Туди беруть чоловіків віком від 18 до 50 років, які мають принаймні середню освіту, у тому числі без попереднього воєнного досвіду.

Губернатор омської області Олександр Бутков також повідомив, що регіон продовжує формування трьох добровольчих батальйонів – «Іртиш», «Авангард» та «Ом» – для перекидання на Донбас та надання інженерної, медичної та матеріально-технічної підтримки.

У виданні нагадали, що росія формує добровольчі батальйони на війну в Україні у чотирьох областях. Це новосибірська, саратовська, ульянівська та курганська області.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: