Генштаб: ворог продовжує безуспішний наступ на сході - Перший Блогпост

Генштаб: ворог продовжує безуспішний наступ на сході

6 Серпня 2022 Укр.нет, Війна, Новини, ТОП
Генштаб:  ворог продовжує безуспішний наступ на сході

Фото: REUTERS

Ворог продовжує вести наступ на сході з двох сторін, основні зусилля загарбників сконцентровані на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Там рашисти застосовують штурмову і армійську авіацію. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в Facebook.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках окупанти здійснили артилерійські обстріли в районах населених пунктів Гай та Михальчина Слобода Чернігівської області, а також Нова Гута Сумської області.

На Слобожанському напрямку противник намагається утримати зайняті рубежі та не допустити наступу українських підрозділів. Проводив дистанційне мінування місцевості.

На Харківському напрямку загарбники обстріляли зі ствольної та реактивної артилерії райони Прудянки, Слатине, Петрівки та Замулівки, завдали авіаційних ударів біля Верхнього Салтова. В районах населених пунктів Лісове, розсадник, Протопопівка, Пришиб та Норцівка вели повітряну розвідку.

На Слов’янському напрямку обстрілів з артилерії різних типів зазнали населені пункти Мазанівка, Краснопілля, Сулигівка, Карнаухівка та Вірнопілля. На Краматорському напрямку окупанти обстрілювали райони спірного та Івано-Дар’ївки.

На Бахмутському напрямку загарбники вели обстріли з танків, ствольної та реактивної артилерії, обстрілювали райони населених пунктів Бахмутське, Торецьк, Білогорівка, Краснополівка, Північне та Вершина, також завдав авіаударів поблизу Зайцева, Соледара, Бахмута та Берестового. В напрямках Яковлівка – Вершина і Кодема-Зайцеве вели наступальні бої, успіху не мали і були змушені відійти. У напрямку до Бахмута також тривають бойові дії.

На Авдіївськомунапрямку рашисти здійснили обстріли зі ствольної та реактивної артилерії неподалік Нью-Йорка, Первомайського та Водяного. Біля Новоградського, Павлівки та Пречистівки завдали авіаційні удари, спробували наступати, успіху не мали і відійшли.

На Новопавлівському та Запорізькомунапрямках зафіксовані ворожі обстріли зі ствольної, реактивної артилерії та танків у районах населених пунктів Вугледар, Павлівка, Шевченко, Новоданилівка, Бурлацьке, Зелене Поле, Зелений Гай та Степове. Війська рф завдали авіаційних ударів поблизу Мар’їнки, Малих Щербаків, Новоандріївки, Новосілки та Темирівки. Біля Красногорівки, Новосілки та Таврійського ворог вів повітряну розвідку БПЛА.

На Південнобузькомунапрямку противник продовжує оборонну операцію. Основні зусилля зосереджуються на утриманні зайнятих районів і нанесенні максимальних втрат підрозділам Сил оборони. В районах населених пунктів Лимани, Прибузьке, Таврійське, Промінь, Мирне, Партизанське, Благодатне, широке, Киселівка, Квітневе, Кавказ, Біла Криниця, Білогірка, Добрянка, Осокорівка і Миколаїв ворог здійснював обстріли з танків і різних типів артилерії. Також війська противника завдали авіаційних ударів в районі Андріївки та урочища Плотницького. Розвідувальні дії ворожих БПЛА зафіксовані недалеко від Білої Криниці, Лозового та Андріївки. 

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: