Для чого росії потрібна Запорізька АЕС, пояснили експерти ISW - Перший Блогпост

Для чого росії потрібна Запорізька АЕС, пояснили експерти ISW

Для чого росії потрібна Запорізька АЕС, пояснили експерти ISW

російські окупанти, за думкою аналітиків, використовують Запорізьку АЕС в Енергодарі, для того, щоб «зіграти на страхах» Заходу перед ядерною катастрофою в Україні в спробі послабити волю західних країн надати військову підтримку українському контрнаступу. 

За оцінкою експертів ISW, російські війська, імовірно, зберігають важку військову техніку на Запорізькій АЕС, задля того, щоб захистити її від українських ударів.

Тож ключові висновки аналітиків ISW такі:

  • російські війська, ймовірно, використовують українську Запорізьку атомну електростанцію (АЕС) в Енергодарі, щоб зіграти на побоюваннях Заходу з приводу ядерної катастрофи в Україні, намагаючись таким чином знизити бажання західних держав надавати військову підтримку українському контрнаступу.

  • російські війська, ймовірно, підпалили тюремний комплекс, де утримували українських військовополонених в окупованій Донецькій області, але звинуватили Україну в нібито високоточному ударі з використанням Західного військового обладнання, що, ймовірно, посилить нерішучість США щодо продовження надання Україні HIMARS.

  • москва, ймовірно, продовжує намагатися посилити свої відносини з Тегераном, щоб забезпечити безпілотники для використання в Україні.

  • Загарбники здійснили обмежену наземну атаку на північний захід від Слов’янська і продовжили наступ на Бахмут з північного сходу, сходу і південного сходу.

  • російські війська віддають перевагу фронтальному наступу на Авдіївку і не змогли закріпитися в Пісках.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: