Британська розвідка: в Україні починається нова фаза війни з росією - Перший Блогпост

Британська розвідка: в Україні починається нова фаза війни з росією

Британська розвідка: в Україні починається нова фаза війни з росією

росія почала активно перекидати свої війська на південь України. Найближчим часом розпочнеться нова фаза війни, основний фронт якої займатиме близько 350 км. Про це йдеться в огляді про війну в Україні за 6 серпня, повідомляють у Британській розвідці, інформує «Європейська правда».

«Російські війська майже точно скупчуються на півдні, очікуючи або контрнаступу України, або готуючись до наступу. Довгі конвої російських військових вантажівок, танків, артилерії та іншого продовжують рухатися з Донбасу на південний захід», – зазначено в документі.

Є повідомлення про перекидання сил з окупованих Мелітополя, Бердянська, Маріуполя та материкової частини росії через Кримський міст до окупованого Криму.

«До Криму перемістили БТГ чисельністю 800-1000 осіб, їх скоріш за все задіють для посилення російського угрупування на Херсонщині. 2 серпня до Криму перекинули нову БТГ, їх також перекидають зі східного угрупування сил та з високою ймовірністю відправлять на Херсонщину ближчими днями», – повідомляє британська розвідка.

Водночас українські військові продовжують бити по тилах противника, обираючи цілями мости, склади боєприпасів та залізничні вузли на окупованому півдні. Зважаючи на стратегічну важливість залізничної гілки, що сполучає окупований Крим з півднем, це ускладнить для росії логістику південного угрупування військ.

«Війна росії проти України невдовзі увійде в нову фазу. Найінтенсивніші бойові дії змістяться на фронт протяжністю близько 350 км – від Запоріжжя до Херсона», – підсумовує розвідка. 

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: