Біографія нового командувача ТрО Ігоря Танцюри, нагородженого орденом Хмельницького Ігоря Танцюри - Перший Блогпост

Біографія нового командувача ТрО Ігоря Танцюри, нагородженого орденом Хмельницького Ігоря Танцюри

15 Серпня 2022 Армія, Новини, ТОП, Укр.нет
Біографія нового командувача ТрО Ігоря Танцюри, нагородженого орденом Хмельницького Ігоря Танцюри

Нещодавно генерал-майор Ігор Танцюра змінив на посаді бригадного генерала Юрія Галушкіна, який очолював Сили територіальної оборони від їхнього створення у січні 2022-го.

Біографія

Ігор Іванович Танцюра – український військовослужбовець генерал-майор Збройних сил України, учасник російсько-української війни.

2013 року був начальником 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ. 2019 року Ігоря Танцюру призначили першим заступником командувача ООС. А з 2022 року був заступником командувача Сухопутних військ ЗСУ.

2 травня 2022 року президент відзначив Ігоря Танцюру орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня – за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Відомо, що експерти та аналітики діляться думкою, що саме з приходом Танцюри, у ТРО професійна підготовка почалася повним ходом.

За словами самого Ігоря Івановича Танцюри, його основна задача це підготовка професійної армії з ТРО-шників, що наразі є дуже важливим. Також він планує зробити бійців територіальної оборони настільки професійними, щоб вони могли бути резервом для ЗСУ.

 

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.