Адвокатесса за 12 тис доларів США "допомагала" чоловікам призовного віку перетнути кордон, - Офіс Генпрокурора - Перший Блогпост

Адвокатесса за 12 тис доларів США “допомагала” чоловікам призовного віку перетнути кордон, – Офіс Генпрокурора

Адвокатесса за 12 тис доларів США “допомагала” чоловікам призовного віку перетнути кордон, – Офіс Генпрокурора

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури затримано та повідомлено про підозру адвокатці за фактами виготовлення підроблених документів, а також в організації незаконної схеми переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України.

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

“За даними слідства, підозрювана, перебуваючи у змові з іншими особами, за грошову винагороду розробила схему виготовлення підроблених документів, за допомогою яких чоловіки призовного віку могли безперешкодно перетинати державний кордон України в умовах воєнного стану”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що вартість послуг з виготовлення довідок військово-лікарської комісії одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки м. Києва складала 12000 доларів США.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: