112-та окрема бригада територіальної оборони ЗСУ переконують, у столиці безпечно - Перший Блогпост

112-та окрема бригада територіальної оборони ЗСУ переконують, у столиці безпечно

112-та окрема бригада територіальної оборони ЗСУ переконують, у столиці безпечно

Фото: Цензор.Нет

Тероборонці несуть бойове чергування на укріплених позиціях навколо Києва удень та вночі. У кожній області на початку російського вторгнення було терміново створено окрему бригаду територіальної оборони, а в окремих регіонах таких бригад створено по кілька. Вони нарівні із професійними бійцями ЗСУ захищали, захищають, та будуть захищати.

Кияни хвилюються щодо інформаційних «вкидів» про наступ з території Білорусі, але у 112-ій заспокоюють: “Останнім часом ми отримуємо багато запитів від громадян, мирних мешканців Києва: чи безпечно залишатися у столиці? Попри щоденні інформаційні провокації та гучні заголовки у пресі, по-перше, закликаємо киян не панікувати! Київ під надійним захистом 112-ї бригади ТрО Збройних сил України. Частина наших підрозділів залишається і несе бойове чергування на своїх укріплених рубежах оборони Києва”, – сказано в повідомленні на фейсбук-сторінці підрозділу.

Зазначається, що “вояки 112-ї бригади територіальної оборони готові до будь-якого розвитку подій. Також пліч-о-пліч зі 112-ю бригадою ТрО ЗСУ на київському напрямку стоять інші підрозділи Збройних сил України і сил оборони України“.

Фото: Цензор.Нет

“…Більшість наших військовослужбовців – це кияни, мотивовані і патріотичні добровольці, які у перші дні повномасштабної російської агресії проти України зголосилися до лав 112-ї бригади. Більшість із них були цивільними громадянами та не мали військового досвіду і військових спеціальностей. Нині, після 130 днів повномасштабної російської агресії, наші добровольці стали справжніми військовослужбовцями і злагодженим військовим підрозділом. Вони продовжують на щоденних тренуваннях відточувати свою військову майстерність”, – сказано в повідомленні.

Також повідомляють, що ті військовослужбовці, які не залучені до бойового чергування, щоденно проходять тренування і бойову підготовку, наголосили в 112 обртро, згадавши про заняття з вогневої підготовки, тактичної медицини, тактики бою у місті, протитанкової підготовки тощо.

При цьому частина підрозділів 112-ї бригади, що складаються з військовослужбовців-киян, які “у ці хвилини героїчно виконують свої бойові завдання на лінії зіткнення з московською ордою на сході та півдні України”.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: ,