112 бригада ТрО готова до війни з окупантом: тероборона все ще продовжує вдосконалювати навички не лише оборонятися, а і наступати - Перший Блогпост

112 бригада ТрО готова до війни з окупантом: тероборона все ще продовжує вдосконалювати навички не лише оборонятися, а і наступати

112 бригада ТрО готова до війни з окупантом: тероборона все ще продовжує вдосконалювати навички не лише оборонятися, а і наступати

Фото: 112 Бригада територіальної оборони міста Києва у Facebook

Ворогів із столиці та області українські воїни вибили вже давно, але на більшості полігонів Київщини тероборона все ще продовжує вдосконалювати навички не лише оборонятися, а і наступати. В мирному житті бійці ТрО були менеджерами, електриками, кухарями, водіями, медсестрами тощо. Але всі вони прийняли одностайне рішення – захищати Батьківщину.

Відомо, що сили територіальної оборони – це окремий вид військ у складі ЗСУ, як будь-які інші війська. В кожній області було створено окрему бригаду територіальної оборони, в окремих регіонах таких бригад створено по кілька.

Свою думку висловив також прес-секретар Волинської окремої бригади ТрО Сергій Хомінський: «Не коректно казати, хоча це і досі трапляється: «ЗСУ і ТрО». Це все одно, що говорити: «ЗСУ і ДШВ» (десантно-штурмові війська). ДШВ – це складова збройних сил, так само й ТрО є складовою ЗСУ»

Нещодавно повідомили, що тероборонці проходять навчання з тактичної медицини та вогневої підготовки. Про це в ефірі телемарафону заявив пресофіцер 112 бригади ТРО ЗСУ Андрій Ковальов. Він підтримав недавнє висловлювання Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, що ворогу не вдасться різко перенести бойові дії під Київ, оскільки українські сили надійно охороняють столицю і для захисту міста створені відповідні угруповання військ.

Андрій Ковальов зокрема, повідомив, що вони постійно проходять тренування, адже ще в лютому ці люди працювали за цивільними спеціальностями. Тепер же вони мають стати справжніми військовими.

За словами Олександра Павлія, полковника, командира 112 бригади ТрО, їхня дивізія у взаємодії із підрозділами Сухопутних військ несе службу як на лінії зіткнення, так і в місті. «Стосовно завдань у місті: щоб дотримуватись порядку, важливо нести службу на блокпостах, робити це впевнено, зразково. Це також вкрай важливо».

«Ми знаходимо час, проводимо різні тренування з тактичної медицини, готуємо особовий склад по протитанкових резервах, тактичній підготовці. Мене як командира вражає ставлення киян. Всі розуміють, стають до лав ЗСУ, ТрО, їм небайдужа доля рідного міста і держави»,- розказав подробиці Павлій.

На питання журналістки, наскільки захищена столиця на даний момент, командир відповів, що достатньо: «підрозділами ЗСУ, добровольцями, нацгвардією, нацполом. Тобто кияни можуть бути спокійними».

 

Андрій Ковальов, пресофіцер 112 бригади територіальної оборони Києва розповів про те, як все відбувалось у перші дні:

 

«У перші дні нам вдалось у Києві розгорнути бригаду ТрО. Київ нас порадував. Була величезна кількість охочих і люди продовжують йти до центрів комплектації. Наша бригада вже сформована з профіцитом. Всі ці люди озброєні, паралельно ми проводимо навчання. Багато із наших підрозділів вже на передовій. Багато брали участь у бойових діях. Це тисячі вмотивованих киян. Це те, що відрізняє нас від ворога, бо він не розуміє, чому він тут і за що воює»

За його словами, Київ нагадує велику фортецю, «Наші підрозділи з кожним днем все більше окопуються, будують захисні споруди. Київ готовий до оборони, і ви бачите, цей місяць показав, що окупанти остаточно зрозуміли, що вони не можуть взяти місто. І тому зараз змінюється риторика їхнього військово-політичного керівництва. Вони вже говорять, що взяття Києва — не пріоритет. Хоча ми готові і розуміємо підступність, і що російські окупанти діють як терористи».

«Наш підрозділ готовий до оборони на 1000%. Щодня відбуваються навчання. Люди цілодобово на позиціях. І це самі кияни. Тероборона — це і є збройні сили. Всі наші військовослужбовці підписали контракти. Рядовий сержантський склад — на 3 роки, офіцери — на 5 років», – стверджує Андрій Ковальов.

Як каже пресофіцер 112 бригади, «Люди, які ще вчора були вчителями, бізнесменами, куховарками, одного дня — 24 лютого — покинули все і стали до лав ЗСУ. Зараз це військовослужбовці, які вмотивовані, патріотичні, готові боронити рідне місто. Тому що вони захищають власні будинки, власні міста і власну Україну. Щодня я об‘їжджаю райони, блокпости і бачу, як горять у них очі. Я сам до цього був журналістом. Ніколи не думав, що життя мене зв’яже з військовою кар’єрою».

Відомо також, що було створено електронну базу, звідки мобілізують людей з військовим досвідом та знаннями, спеціальностями і комплектують не тільки 112 бригаду, а й інші сили.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: ,