Трасс пообіцяла на посту прем'єра Британії відмовитися від усіх законів ЄС -, «правила ЄС заважають нашому бізнесу» - Перший Блогпост

Трасс пообіцяла на посту прем’єра Британії відмовитися від усіх законів ЄС -, «правила ЄС заважають нашому бізнесу»

Трасс пообіцяла на посту прем’єра Британії відмовитися від усіх законів ЄС -, «правила ЄС заважають нашому бізнесу»

Ліз Трасс пообіцяла, що на посту прем’єра Британії скасує всі закони Європейського Союзу до 2023 року. Йдеться про закони, які все ще застосовуються у країні. 

Про це пише Reuters.


«Правила ЄС заважають нашому бізнесу, і це має змінитися. На Даунінг-стріт я скористаюся шансом відійти від застарілих законів і рамок ЄС і отримати вигоду з можливостей, які ми маємо попереду», — заявила Трасс.

Відомо, що уряд вже заявив про свій намір замінити чи скасувати наявні закони ЄС, але термінів не встановили. Ліз Трасс же встановила крайній термін на 2023 рік. Раніше за таку ж обіцянку її суперник на виборах Ріші Сунака, який проводив кампанію за Brexit у 2016 році, піддався критиці з боку деяких кіл Консервативної партії. За останні десятиліття він підняв податки до найвищого рівня. Сунак сказав, що закони ЄС буде скасовано або змінено до наступних виборів, які очікуються у 2024 році. 

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: ,