Президент: Якщо буде повномасштабна війна, вона буде і на кордонах країн НАТО - Перший Блогпост

Президент: Якщо буде повномасштабна війна, вона буде і на кордонах країн НАТО

28 Січня 2022 Новини, Укр.нет
Президент: Якщо буде повномасштабна війна, вона буде і на кордонах країн НАТО

Володимир Зеленський допускає, що деякі країни вважають, що Україну не варто брати НАТО, бо її доведеться захищати.

Про це він сказав на зустрічі з представниками іноземних ЗМІ,.

«Якщо буде війна, скажіть, будь ласка, армія якої країни готова буде захищати нас? Ніяка. Цього не буде. І це дуже страшно для НАТО. Тому що якщо Україну взяти в НАТО, то якщо потім щось станеться, треба буде (її) захищати. І це дуже серйозні виклики для НАТО. Але я вам хочу сказати, що деякі європейські країни так думають, і вони розраховують на те, щоб “не ризикувати, не брати Україну”. Але якщо буде повномасштабна війна, про яку ми зараз говоримо, і вона розпочнеться, то вона буде і на кордонах деяких країн НАТО. Точно буде», – заявив Зеленський.

Він не сумнівається, що провокації у такому разі будуть і в цих країнах.

Водночас Президент наголосив, якщо якісь держави готові Україні запропонувати “безпековий, оборонний або ще у якомусь форматі союз”, то наша країна готова до такого співробітництва.

Як повідомлялося, останнім часом у ЗМІ деяких країн активно обговорюється можливість повномасштабної операції Росії проти України. У Сполучених Штатах вбачають ознаки того, що президент РФ Володимир Путін збирається застосувати військову силу проти України в середині лютого.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.