Рівень госпіталізації пацієнтів з COVID-19 перевищено вже в дев'яти регіонах, - МОЗ - Перший Блогпост

Рівень госпіталізації пацієнтів з COVID-19 перевищено вже в дев’яти регіонах, – МОЗ

8 Березня 2021 Новини, ТОП
Рівень госпіталізації пацієнтів з COVID-19 перевищено вже в дев’яти регіонах, – МОЗ

 

Станом на 8 березня в дев’яти областях перевищена норма госпіталізації пацієнтів з COVID-19. У порівнянні з вчорашнім днем ​​цей список поповнила Тернопільська область.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я, передає Цензор.НЕТ.

Так, у “червоній” зоні залишаються Івано-Франківська, Житомирська, Закарпатська і Чернівецька області. Там перевищено епідеміологічний поріг (в Івано-Франківській, Закарпатській та Житомирській областях), коефіцієнт виявлення нових випадків COVID, а також рівень госпіталізацій.

До “помаранчевої” зони потрапили Вінницька, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Львівська, Миколаївська, Сумська та Тернопільська і Хмельницька області. Порівняно з учорашнім днем, до “помаранчевої” зони перейшла Хмельницька область, у якій перевищено рівень госпіталізацій.

Решта регіонів України – в “жовтій” зоні.

При цьому станом на 4 березня в Україні показник госпіталізацій перевищено в семи областях – в Івано-Франківській (140,8 на 100 тисяч населення за нормі 60), Вінницькій (104), Чернівецькій (97,9), Закарпатській (92,7), Житомирській (81,8), Миколаївській (66,1) та Хмельницькій (62,7) областях.

Епідпоріг перевищено в семи областях: Донецькій (121,8%), Житомирської (120,1%), Закарпатській (124,6%), Запорізькій (104,9%), Івано-Франківській (215,2%), Сумській ( 104,4%) та Тернопільській (127,0%).

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.