Лукашенко заявив, що хоче розмістити в Білорусі військові літаки РФ - Перший Блогпост

Лукашенко заявив, що хоче розмістити в Білорусі військові літаки РФ

3 Березня 2021 Новини, ТОП
Лукашенко заявив, що хоче розмістити в Білорусі військові літаки РФ

Олександр Лукашенко розповів, що хоче розмістити на території Білорусі російські військові літаки. Він хоче, щоб на цих літаках літали як російські, так і білоруські військові.

Про це повідомляє прес-служба Лукашенка.

Лукашенко нагадав, що під час проведення Чемпіонату світу з хокею у 2014 році російські літаки перебували в Білорусі для спільного чергування, тому він вважає, що можна й надалі використовувати цей досвід.

“Дайте нам ці літаки. Але на цих літаках, як тоді, повинні літати росіяни та білоруси разом. А баз досить, їх не треба створювати, навіщо гроші даремно витрачати … Краще купити або побудувати нові літаки для цього”, – заявив він.

За словами Лукашенка, питання розміщення російських військових літаків на території Білорусі було найбільш обширною частиною нещодавніх переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним в Сочі.

“Відторгнення у президента Росії я не знайшов. Звичайно, якщо вони зможуть базуватися на наших базах і наші хлопці будуть літати разом з росіянами, звісно ж, треба просити тоді й озброєння до цих літаків. І до того ж найсучасніша зброя має бути. Цей блок, напевно, був самим великим у наших переговорах”, – сказав він.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.