Ситуація на КПВВ: Україна надала обіцяний транспорт, російська сторона знову блокує відкриття - Перший Блогпост

Ситуація на КПВВ: Україна надала обіцяний транспорт, російська сторона знову блокує відкриття

24 Лютого 2021 Новини, ТОП
Ситуація на КПВВ: Україна надала обіцяний транспорт, російська сторона знову блокує відкриття

Україна надала автобуси для перевезення громадян через лінію розмежування на КПВВ «Золоте» та «Щастя». Російська сторона знову відмовила у відкритті цих КПВВ зі свого боку. Про це повідомила пресслужба Української делегації для участі в Тристоронній контактній групі.

«За ініціативою Глави Української делегації Леоніда Кравчука, починаючи з 24 лютого, Україна надала автобуси-човники для перевезення громадян через лінію розмежування на КПВВ «Золоте» та «Щастя». Тиждень ми чекали відповідної реакції російської сторони… Російська сторона знову відмовила у відкритті КПВВ зі свого боку», ― заявляють у делегації.

Повідомляють, що сьогодні з 07:40 білий автобус чекає у «Щасті». Жовтий ― у «Золотому».

«Наша оцінка:  представники російської делегації ніяк не можуть усвідомити різницю між справами та словами. На словах вони постійно жаліються на важку долю українських громадян (яких тримають у заручниках на окупованих територіях). Коли доходить до справи, можливість нашим громадянам виїхати з тимчасово окупованих територій та отримати адміністративні послуги, пенсії та соціальні виплати, блокується з 10 листопада», ― наголошують в українській делегації.

Українська сторона чекає на відповідну оцінку такому «рішенню» з боку держав-партнерів і міжнародних гуманітарних організацій.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.