Парламент ухвалив за основу законопроєкт щодо спрощення розмитнення "євроблях" - Перший Блогпост

Парламент ухвалив за основу законопроєкт щодо спрощення розмитнення “євроблях”

18 Лютого 2021 Новини, Суспільство, ТОП
Парламент ухвалив за основу законопроєкт щодо спрощення розмитнення “євроблях”

Верховна Рада України ухвалила за основу законопроєкт № 4644-д «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України».

Про це повідомила пресслужба парламенту, передає Радіо Свобода.

За це рішення проголосувало 293 депутати.

Законопроєкт передбачає процедуру доступного розмитнення протягом 180 днів ввезених автомобілів на митну територію України в період до 31 грудня 2020 року.

«Митне оформлення транспортних засобів (1 транспортний засіб на особу), які були завезені на територію України до 31 грудня 2020 року, здійснюється за новою формулою, яка: не залежить від вартості транспортного засобу, натомість залежить від віку, об’єму та типу двигуна транспортного засобу», – зазначили у пресслужбі.

Відповідно до документа, спрощена процедура не застосовуватиметься до транспортних засобів, які не відповідають екологічним нормам «ЄВРО-2» та/або мають походження або ввозяться з країни, визнаної державою-агресором.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.