Членство у ЄС не є гіпотетичним, це питання часу, - Зеленський - Перший Блогпост

Членство у ЄС не є гіпотетичним, це питання часу, – Зеленський

18 Лютого 2021 Новини, ТОП
Членство у ЄС не є гіпотетичним, це питання часу, – Зеленський

Під головуванням президента України Володимира Зеленського відбулася нарада щодо стратегії європейської та євроатлантичної інтеграції, а також напрямів зовнішньої політики.

Про це повідомляє пресслужба ООС.

“Україна стає країною, де всім затишно й безпечно, а членство у Європейському Союзі перестало бути гіпотетичним – це питання часу, яке має вирішитися до кінця поточного десятиліття”, – повідомляється на сайті президента.

Зокрема на нараді, йшлося про виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, її оновлення, а також про інтеграцію в ринки ЄС і Єдиний цифровий ринок Євросоюзу.

“Серед цілей – євроінтеграція та досягнення основних критеріїв щодо набуття повноправного членства в НАТО, синхронізація з європейським Зеленим курсом”, – зазначено в повідомленні.

“Україна – авторитетний і відповідальний член міжнародної спільноти, робить вагомий внесок у забезпечення глобальної та регіональної безпеки і стабільності, активно залучається до протидії новітнім викликам і загрозам”, – зазначив Зеленський.

Також обговорювалося питання забезпечення міжнародної підтримки України у відновленні територіальної цілісності.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.