Енергетичний колапс на посаді міністра енергетики України - Перший Блогпост

Енергетичний колапс на посаді міністра енергетики України

Енергетичний колапс на посаді міністра енергетики України

Ці скріншоти — кадри інтерв‘ю Юрія Вітренка річної давнини, взяті з youtube-сторінки телеканалу BBC. Фразу «ми домовилися продовжувати домовлятися» він повторив двічи, протягом короткої розмови з журналістами. Ви самі можете подивитися і послухати майбутнього в.о. Міністра енергетики України. До речі! Зверніть увагу на його тодішню посаду. Тобто Вітренка давно вели до міністерського крісла. До нього привчали суспільство.

Чи професіонал він

Вже скоро рік, як на собі це перевіряють всі українці. Платіжки за гарячу воду, опалення та газ отримуєте? Уважно читаєте? І є запитання «Чому вони такі?» — правильно? А це тому, що у частині схем виймання коштів з кишень українців Юрій Юрійович Вітренко — фахівець поза конкуренцією. Учень Миколи Азарова, а це чогось та коштує.

Щодо моралі — тут треба знати про родину. Читаємо у відкритих джерелах про політичні погляди, наприклад, його мами.

А хто входить до найближчого оточення родини Вітренків? З відкритих джерел висновок один — це Віктор Медведчук. А яким місцем кум Володимира Путіна і протеже Леоніда Кравчука до найближчого оточення Юрія Вітренка потрапив? Ну, по-перше, це Вітренко потрапив до оточення Медведчука. А звідки мені це відомо? А це просто: мати нашого в.о. Міненергетики — це, нагадую, Наталія Михайлівна Вітренко. Вона свого часу створила одну з найпотужніших проросійських партій в Україні. Називалася та партія Прогресивною соціалістичною. Порівняно із «прогресивними соціалістами» Вітренко-Марченко, теперішня ватна ОПЗЖ Рабіновича-Медведчука — це затяті бандерівці. Вона, в частині колаборації та мрій про реставрацію СРСР, є недосяжним взірцем навіть для путінської «Єдиної Росії» та інших подібних. От де прапори червоніли! Але створювала Наталія Михайлівна Вітренко цю партію не сама, а з представником донецького клану Володимиром Романовичем Марченком.

Тепер слідкуйте за думкою

Леонід Крачук та Віктор Медведчук є співзасновниками  політичної  партії  «Опозиційний блок «Не Так». Посилання на її сторінку або не працює, або пересилає на сторінку ОПЗЖ. Проте пошуковик, не одразу і під vpn, але знаходить її у кеш Google.

ОП «Не так» — це, умовно-поміркована частина компартії України, часів СРСР. Наталія Вітренко із Володимиром Марченком створили Прогресивну соціалістичну — це, умовно, більшовики кінця ХХ, початку ХХІ століття. Леонід Кравчук, хто не знає, у 1988-1990 роках керував ідеологічним відділом Компартії України. Тобто, жодний прокомуністичне (соціалістичне) утворення на політичному полі України, без Леоніда Кравчука не  могло навіть теоретично з‘явитися. Це його поле гри, із його правилами. А Віктор Медведчук найдовіреніший протеже президента Кравчука.

Тобто, Наталія Вітренко (мама Юрія Вітренка) із Володимиром  Марченком  створювали свою «Прогресивну соціалістичну партію» не самі, а під пильним керівництвом та контролем старших товарищів. Леонід Макорович Кравчук та Віктор Володимирович Медведчук доклали значних зусиль для створення проекту Вітренко-Марченко. І не може нічого цей «прогресивний» проект без благословіння їх.

Саме тому Віктор Медведчук та Юрій Вітренко — це люди одного кола. Кола, в яке не приймають людей з іншою ідеологією, окрім комуністичної. І дуже натягнуто виглядають, «патріотичні» претензії і заклики Юрія Вітренка до Віктора Медведчука, та Юрія Бойка. Юрій  Вітренко  не  може  критикувати  Віктора  Медведчука,  не  погодивши  із  ним  текст «критики» аж до коми та інтонації.

І не брешіть собі: «До чого тут традиції родин?» Родина та її оточення дали Юрію Вітренку все.  А  зв’язки  мами  ще  й  забезпечили  блискучу  кар’єру  у  «Нафтогазі».  Що  ж  до  його «незалежності»… Простого «нєт» Віктора Медведчука вистачило б для того, щоб Юрій Вітренко злетів з посади виконавчого директору «Нафтогазу», незалежно від того, хто Президент України. І такого ж «нєт» вистачило б для того, щоб ситуативний союз Пінчук- Коломойський обрав іншу кандидатуру на в.о. Міненергетики України.

Але головне не це. Енергетикою України керуватиме людина, проросійська на 101%. Тому на запитання «Чи добудує Росія другу гілку «Північного потоку?» — відповідаю: за Вітренка на посаді міністра енергетики України — не тільки добудує, але й значно послабить санкційний тиск. Принаймні з боку Євросоюзу гарантовано. Чи зростатимуть тарифи? Ні— вони злітатимуть! Нічого бізнесового — тільки особисте. Традиції, родина, оточення, обов’язки.

Юрій Колесников

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.