Туреччина почала військову операцію «Кіготь орла» проти курдів в Іраку - Перший Блогпост

Туреччина почала військову операцію «Кіготь орла» проти курдів в Іраку

15 Червня 2020 Актуально, Новини
Туреччина почала військову операцію «Кіготь орла» проти курдів в Іраку

На півночі Іраку вночі в понеділок, 15 червня, почалася військова спецоперація турецької армії під назвою «Кіготь орла». Військово-повітряні сили Туреччини скинули близько 20 бомб у горах Синджар. Мета – ліквідувати об’єкти Робочої партії Курдистану (РПК), яких Туреччина називає терористами.

Про це повідомляє Міністерство національної оборони Туреччини.

«Почалася операція «Кіготь орла». Наші літаки руйнують лігво терористів», — йдеться в повідомленні. Уточнюється, що авіація розбомбила печерні укриття, у яких знаходилися сили курдів.

Пізніше військове відомство пояснило, що військова операція є законним правом Анкари на самооборону. У зв’язку з цим турецькі збройні сили атакують терористичні осередки в деяких північних районах Іраку: Синджаре, Карачаке, Запе, Авасине-Басяне і Хакурке, а також у горах Кандиль.

Нагадаємо, військова операція почалася після нападу курдів на поліцейську дільницю і райони дислокації турецьких сил безпеки.

Також слідкуйте за Першим Блогпостом у Facebook та Telegram.

Дізнайся першим про останні новини дня з Першим Блогпостом ➦ Політика, розслідування ➦ Ексклюзивні новини, фото, відео! ➦ 100% Свіжі новини.

1 Мітки: ,